Informace o nás

Jmenuji se Lenka Myšková a vítám Vás na  stránkách o kurzech angličtiny které organizuji a učím.

Tyto stránky by měly sloužit především jako základní informace o kurzech, jejich termínech a čase. Najdete zde i pár užitečných odkazů.

 

Výuce anglického jazyka se věnuji mnoho let, od roku 2008 na ŽL. Studium anglického jazyka se věnuji od střední školy. V roce 1995 jsem složila státní jazykovou zkoušku v ČR, následně roku 1997 jsem odjela na necelé dva roky do U.S.A. Zde jsem složila jazykovou zkoušku TOEFL. Po návratu z U.S.A. jsem šest let pracovala pro Britskou firmu a využívala angličtinu při každodenní komunikaci, telefonování, vedení obchodní agendy, pořizování zápisů z jednání a obchodní korespondenci.

I já se neustále snažím dále vzdělávat a rozšiřovat si obzory. V rámci svých kurzů jsem zorganizovala a také navštěvovala kurzy s rodilým mluvčím - Jat Dhillon z U.K.. Jeho kurzy byly velmi oblíbené. Bohužel byly ukončeny v roce 2010, a to vzhledem k pracovní vytíženosti Jata v Praze na Karlově Univerzitě a v British Council. Alespoň příležitosně se účastním jeho kurzů pořádaných pod záštitou British Council v Pardubicích. V květnu 2015 to byl kruz: Alternative Ways of Memorising Vocabulary. 

V červnu 2014 jsem úspěšně složila zkoušku úrovně C1 -  CAE ( CERTIFICATE IN ADVANCED ENGLISH)  .

 

V případě Vašeho zájmu o kurzy mě můžete kontaktovat na moji e-mailové adrese lenka_myska@seznam.cz nebo na telefonním čísle 606631568. Ráda si s Vámi domluvím i osobní schůzku.

Naši uživatelé